lt  |  en 
į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Agroliux“ yra Lenkijos įmonės LEMIGO, gaminančios plataus asortimento guminę, PVC, PU ir EVA avalynę, atstovė Lietuvoje, ir  užsiima LEMIGO gamyklos produkcijos didmenine bei mažmenine prekyba.

 

LEMIGO savo veiklą pradėjo 1990 metais. Kainos ir kokybės garantas, klientų poreikių tenkinimas padėjo įmonei tapti viena didžiausių ir pažangiausių Lenkijos guminės, PVC, PU ir EVA avalynės gamintoja. LEMIGO dinamiškai orientuojasi į naujas avalynės mados tendencijas pasaulyje.

 

LEMIGO prekinis ženklas jau tapo populiarus ir žinomas visoje Europoje, tad Lietuva nėra išimtis. LEMIGO prekių asortimentas itin įvairus ir daugialypis. Tai tekstilės avalynė, darbo bei sniego batai, specifinė ir profesionali avalynė, skirta medžioklei, žvejybai, apsauginė avalynė iš PVC (vinilo polichlorido) ir EVA (etilenvinilacetato) medžiagų, įvairių modelių batai, skirti dėvėti laisvalaikiu ir buityje.

 

Įgyta patirtis leido LEMIGO gamyklai išplėsti batų iš poliuretano asortimentą. Bendrovė pradėjo apsauginės avalynės gamybą. LEMIGO pirmoji pasaulyje panaudojo batų gamybos metodą, derinant EVA ir PU (poliuretano) medžiagas. Dėl šios technologijos avalynė yra ne tik labai patogi, lengva, bet taip pat atitinka visus Europos Sąjungos saugos standartus.

 

Fiziniai asmenys LEMIGO produkciją ras elektroninėje parduotuvėje www.lemigo.lt. Juridiniai asmenys, norintys tapti mūsų partneriais, kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes atsiųsime Jums komercinį pasiūlymą.

 

2014 metų katalogą ATSISIŲSKITE paspaudę LEMIGO logotipą.

 

 

 

 

  LEMIGO katalogas 2014

Lemigo-Katalogas 2015

 

 

  LEMIGO vaikiškų prekių katalogas 2014 (pavasaris-vasara)

 

 

   LEMIGO vaikiškų prekių katalogas 2014 (ruduo-žiema)